ПОКАЖИ МЕНІ ЕТИКЕТ

реєстрацiя на курс

Що пропонує курс?

ТЕОРІЯ РЕСТОРАННОГО ЕТИКЕТУ

Знання правил столового етикету є частиною іміджу сучасної людини. Якщо ви чудово розбираєтеся в цьому питанні, то будете впевнені, що в будь-якому громадському місці ви завжди будете виглядати гарно, привабливо і витончено.

Що ви дізнаєтеся на майстер-класі:  - Основні правила поведінки за столом. - Принципи сервування столу. - Посуд, прилади і столові аксесуари. - Як правильно їсти м'ясо і птицю? - Як правильно їсти рибу і морепродукти? -  Як їсти овочі та фрукти? - Як правильно їсти хліб, масло, сир? - Суп, спагеті, картопля. - Чай, кава і десерт.

 

Майстер-клас проходить в ресторані за вечерею в форматі лекційно-практичного заняття.

Подаються три страви – салат, основне, десерт та напої.

 

Початок -  о 19:00

Тривалість -  2 години

Програма:

Сервування столу. Порядок розкладки столового наряддя, призначення кожного предмета в сервування. Етикетні норми поводження зі столовим наряддям.

Етикетні особливості вживання різних продуктів та страв. Помилки, які найчастіше допускаються. Питання-відповідь, розбір етикетних ситуацій.

Як поводитися за столом. Як правильно зробити замовлення і розрахуватися за нього. 

Правила користування столовими предметами. Як користуватися серветкою. Застільна бесіда. Правила куріння за столом.
Етикет їжі. Послідовність подачі страв; У якому порядку слід їсти страви; Перекладання їжі на тарілку;

Загальні поради. Як правильно їсти різні страви - хліб; бутерброди; холодні закуски; гарячі закуски; супи та бульйони; страви з риби (смажені цілком); рибні порційні страви; м'ясні страви (відварні, смажені шматком); м'ясні соусні страви (гуляш, бефстроганов); рубані м'ясні страви (котлета, шніцель, биточки); страви з птиці та дичини; курча тютюну; котлети по-київськи; десертні страви; фрукти і ягоди; чай каву; холодні безалкогольні напої; холодні алкогольні напої.

  • 24 березня ,
    19:00 - 21:00
  • Уточнюється
    Київ
  • Вартiсть: 2500 грн.

Готовi змiнитись на краще?

реєстрацiя

Iншi подiї

;